Küsitlus

Liis Epro 28. märts 2008, 00:00

Aliis Margeri Kuusik, õpilane
Jälgin igapäevaselt uudistesaateid ning kui põhjalikuks lugemiseks aega ei jää, siis vähemalt sirvin läbi päevalehed, mida info hankimiseks eelistan.

Olen sellega nõus, et meedia on kollasemaks muutunud. Ilmselt on see seotud uudisteportaalide tekkega, kus paljud tavainimesed elavad anonüümselt välja oma inimlikku huvi ja kadedust teiste elude suhtes. Meedia tuleb sellele nõudlusele vastu.

Noorena tundub mulle, et rohkem võiks meedias kirjutada uutest leiutistest, innovaatilistest ideedest ja noorte tegemistest mujal maailmas.

Karl Martin Karus, õpilane
Enamiku uudiseid saan kätte tele- või raadiokanalite vahendusel.

Lehti ma väga agaralt ei loe. Ja kui üldse loen, siis internetist. Tavaliselt kas elu24.ee-d, mis on täiesti kollane, või siis Eesti Päevalehte.

Päris nõus ma meedia kollaseks muutumise väitega ei ole, osad ajalehed minu meelest siiski kollased ei ole. Mina arvan, et praegu räägitakse meedias enam-vähem võrdselt nii staaridest kui ka tõsistest sündmustest.

Kõik on inimeses kinni. See tähendab, kas ta tahab osta kollast ajalehte-ajakirja või eelistab pigem neid trükiseid, mis kajastavad rohkem tõsiseid sündmuseid kui staaride mõttetuid eluseiku nagu näiteks šoppamine ja ööklubides hommikuni pidutsemine.

Praegu ei oskagi mitte millestki puudust tunda, kuna ma saan kätte kõik vajaliku info, mida mul vaja on.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:26
    Otsi:

    Ava täpsem otsing