ÄP fototoimetus • 31. märts 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Ventilatsioonisüsteemid internetis

www.freshest.ee

Freshesti koduleheküljel pakutakse ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide müügi, paigalduse ja projekteerimise teenust.

Töid teostatakse üle Eesti. Sobivaid ventilatsioonisüsteemide lahendusi pakutakse nii tööstustele, kaubanduskeskustele, suurtele korterelamutele kui ka eramajadele.

www.ventekspert.ee

Ventilatsiooni eksperdid teostavad ventilatsioonisüsteemide mõõtmist, reguleerimist ja projekteerimist, lisaks antakse ventilatsiooni kohta konsultatsioone. Vastavate seadmetega saab mõõta ruumi helirõhutaset, CO2 ja CO sisaldust õhus, temperatuuri, suhtelist õhuniiskust, rõhkude vahet ja õhukiirust. Teenust pakutakse üle Eesti nii firmadele kui ka eraisikutele.

www.windair.ee

Windair on abiks ventilatsioonisüsteemide puhastamisel ja desinfitseerimisel. Lisaks eemaldatakse hallitust, seeni, niiskust ja ebameeldivaid lõhnu, teostatakse vanade ventilatsioonisüsteemide demontaaži. Leheküljelt leiab huvitavat lugemist õhutorustike puhastamise kohta, miks ja kui tihti seda tegema peaks, antakse ülevaade tolmu ja hallituse kahjulikkusest tervisele, tehakse juttu hallituse ja seente seostest allergiatega.

www.hilaris.ee

Hilaris Küttesüsteemid OÜ pakub küttesüsteemide ehitamise teenust, mis hõlmab terviklahendusi printsiibil kõik-ühest-kohast. Eramaja küttesüsteemi moodustavad katel või soojuspump, küttetorustik, radiaatorid ja/või põrandaküte, sooja vee valmistamine ja automaatika. Leheküljel on kalkulaator, mis aitab arvestada erinevate kütteainete kulu aastas ja nii leida endale sobivaim ja soodsaim kütteallikas.

www.erakatel.ee

Era Katel OÜ põhitegevuseks on keskkonnasõbralike küttesüsteemide ehitus. Nende all peetakse silmas järgmisi küttesüsteeme ja -seadmeid: kondensatsioonkatelde kasutamist gaasiga kütmisel, madalatemperatuuriliste katelde kasutamist õliga kütmisel, maasoojuspumpade kasutamist ja päikeseenergia rakendamist soojavee tootmiseks ja kütte toetuseks. Lisaks saab teada ligikaudsed ehitusmaksumused eri kütuste puhul.

www.ivt.ee

IVT tegeleb soojuspumpade sissetoomise, paigaldamise ja häälestamisega. Tootevalikus on esindatud kõik soojuspumba tüübid (maa-, ventilatsiooni-, õhusoojuspumbad). Et valida oma koju sobivaim soojuspump, saab kodulehel tutvuda nende omaduste ja eelistega. Lehekülastaja saab teha vajalikud soojusökonoomilised arvutused.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt