ÄP fototoimetus • 1. mai 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Turismiuudised

Hiljuti tegevust laiendanud Norra lennufirma Norwegian vähendab odavlendude arvu, teatas tarbija24.ee. Nüüd algab periood, kus on olulisem kindlustada uute lendude tihedam väljumissagedus, kinnitas Norwegiani juht Bjørn Kjos. Ta lisas, et ettevõte kavatseb panustada uutesse sihtkohtadesse. Aastaga on lennufirma turule toonud ligi 30 uut liini. Peagi hakkab rohkem lende toimuma ka Skandinaavia piires ning alustatakse lendudega Norra teistesse linnadesse.

Otselende Tallinna ja Oslo vahel teeb firma juba kaks aastat. Boeing 737-300 tüüpi lennukiga väljub Norwegian Oslo poole seitse korda nädalas.

Suurima külastajate arvuga hotelli broneerimise veebileht hotels.com avab eestikeelse kodulehe. Seal saab broneerida majutust enam kui 40 000 hotellis.

Alles hiljuti avas 32keelne hotels.com emakeelsed leheküljed ka Lätis ja Leedus.

Hotels.com pakub ka hinnagarantiid: kui klient leiab veebist samasuguse tehingu madalama hinna eest, on hotels.com valmis pakkuma sama odavat hinda.

Veebilehel hotels.com on abiks suur sõltumatu hotellimeeskond ning otsekontaktid hotellidega, mis võimaldab teenuste kasutajatel saada broneeritavatest hotellidest ausa ülevaate.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt