Arco Vara Tivoli projekt venib

Annika Matson 13. august 2008, 00:00

Arco Vara informeerib aktsionäre, et Tallinna ringkonnakohus jättis 11. augusti määrusega jõusse Tallinna halduskohtu otsuse, mis peatab esialgse õiguskaitse korras Tallinna linnavolikogu kehtestatud nn Tivoli projekti (Narva mnt 67) detailplaneeringu rakendamise.

Linnavolikogu otsuse on vaidlustanud Tivoli projekti kinnistuga piirneva elurajooni korteriomanik. Kohtuasja sisuks on kaebaja väide, et detailplaneeringus ette nähtud 780 parkimiskohta ei ole kooskõlas Tallinna parkimise korraldamise arengukavaga aastateks 2006-2014, millejärgi peaks parkimiskohti olema vähemalt 907. Ta väidab ka, et volikogu otsuses ei motiveerita piisavalt asjaolu, miks peetakse vajalikuks piirkonna üldplaneeringu muutmist ning miks jäeti keskkonnamõju hindamise algatamata.

Arco Vara on menetlusse kaasatud kolmanda isikuna. "Arvestades Arco Vara valitud pikka perspektiivi kinnistu arendamisel, peame tõenäoliseks vaidluse jõudmist detailplaneeringu rakendamist võimaldava tulemuseni," ütles Arco Vara juhatuse esimees Aare Tammemäe.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing