Uudami napsas endale Skype'i-meeste firma

Kadrin Karner 04. september 2008, 00:00

Uudam rääkis, et talle tuli pärast augusti alguses Jaotusvõrgust lahkumist mitmeid pakkumisi, ent ASI pakkus kõige suuremaid võimalusi ja väljakutseid. Palganumbri kohta märkis ta, et see on kindlasti rahvusvahalisel tasemel ja piisavalt motiveeriv.

Eelmises töökohas Jaotusvõrgus töötas Uudam neli aastat. "Jõudsin arusaamisele, et parim, mida omalt poolt Jaotusvõrgu ja Eesti Energia kasuks olen saanud anda, sai tehtud," põhjendas ta energiafirmast lahkumist.

Uuel kohal alustab ta 15. septembril. Ta jätkab aktiivset arendustööd ASI investeeringuportfelliga, kus praegu on kokku 21 rahvusvahelist tehnoloogiaettevõtet. "Teiseks, senised rahvusvahelised otseinvesteeringud on hea pinnas investeerimaks lähiregiooni ettevõtetesse väljaspool tehnoloogiasektorit. Sedalaadi investeeringutega alustamiseks on praegu majanduskonjuktuur sobiv," kirjeldas ta oma plaane.

"Marguse varasemad ametid Eesti ühe suurema teenindusettevõtte ja riigirahanduse juhtimisel on tugevad eeldused ASI rahvusvahelise investeerimismeeskonna ülesehitamisel. Marguse eestvedamisel on meeskonna juhtida ASI otseinvesteeringud tehnoloogiaettevõtetesse ning ka teistesse, tehnoloogiavälistesse valdkondadesse," täpsustas ASI juht Tauno Tats.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing