Pärnus toimub juhtide kiirkohting

Kadrin Karner 13. oktoober 2011, 08:16

Täna toimub Pärnu Juhtimiskonverentsil Eesti ajaloo suurim juhtide kiirkohting, millest oodatakse osa võtma kuni pooltuhat ärimeest ja tippjuhti, teatas Ettevõtlike Noorte Koda. 

“Kiirkohtinguid korraldame Pärnu Konverentside raames juba kolmandat aastat, kuid esimest korda toimub see niivõrd suure osalejate arvuga,” rääkis ärikiirkohtingu üks korraldajaid, Ettevõtlike Noorte Koja liige Sandra Goudin.

Eelmisest sarnasest üritusest Pärnu Turunduskonverentsil võttis osa ligi 170 inimest ja selle käigus sõlmiti rohkem kui 2000 kontakti. “ Nüüd on oodata osalejaid vähemalt poole rohkem. Võib arvata, et juhid teevad seekord turundajatele ära ,“ lisas Goudin.

Ärikiirkohtingu raames on võimalik tutvuda kindla arvu inimestega väga lühikese aja jooksul. Igale paarile on ettenähtud vaid 2 minutit teineteisega tutvumiseks. “Reeglina selgub juba paariminutilise vestluse järel, kas kahel inimesel on ärilisi kokkupuutepunkte. Selle formaadi kõige suurem võlu peitubki eripäras, et aega ei raisata ja kiirelt on võimalik saavutada suur hulk perspektiivikaid uusi kontakte“ selgitas Ärikiirkohtingu teine korraldaja, Eesti Ettevõtlike Noorte Koja liige Rode Luhaäär formaadi reegleid.

Ärikiirkohting on JCI poolt välja töötatud formaat, mis sai alguse USA-st ja on tänaseks maailmas laialt levinud. Eesti Ettevõtlike Noorte Kojas korraldatakse ärikiirkohtinguid juba viiendat aastat. “Ärikiirkohting on andnud paljude sõnul neile kasulikke kontakte ja toonud ellu pöördelisi muutusi,” rääkis Luhaäär.

Ettevõtlike Noorte Koda JCI on rahvusvaheline ettevõtlike noorte inimeste võrgustik, kuhu kuuluvad initsiatiivikad kuni 40aastased juhid ja professionaalid. JCI organisatsiooni kuulub ligi 200 000 liiget üle maailma. Eestis on JCI esindatud seitsmes linnas kokku ligi 300 liikmega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. October 2011, 14:48
Otsi:

Ava täpsem otsing