Teavitusrohkus tuleb vaid kasuks

07. aprill 2014, 00:00

Järgnevate kuude jooksul on õnnelike inimeste hulgas kindlasti need, kelle tavapärane teekond ei kulge Tallinna kesklinnas piki Pärnu maanteed vahemikus “Hendriksoni küürust” kuni Vabaduse väljakuni.

Usutavasti juba täna või siis vähemasti lähipäevil selgub, kuidas trammitee remont seal igapäevast elu ja kulgemist tegelikult mõjutab. Et see aga sealsetele äridele samuti omajagu põntsu paneb, on ilmselge. Lisaks on ettevõtjad tõdenud ja tunda saanud linnavalitsuse jäika suhtumist oma soovide ja ettepanekute suhtes. Probleeme on ka teavitamisega.

Selgitamist pole kunagi liiga palju. Ettevõtete käibe langemise kohta on muidugi keeruline midagi ennustada. Küll aga võib kinnisilmi pihta panna sellega, et nii suurte igapäevaelu mõjutavate muudatuste puhul pole (head) teavitamist ja selgitamist kunagi liiga palju. Ja seda mitte ainult Tallinna kesklinna puhul.

Viljandimaa päevalehest Sakala võis näiteks lugeda, et Viljandiski läheb kaks olulist kesklinna tänavat korraga remonti. Ent väidetavalt andis kohalik võim piirkonna ettevõtjatele asjast täpsemat aimu vaid nädalapäevad enne tööde algust, mida kuidagi ei saa normaalseks pidada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. April 2014, 18:00
Otsi:

Ava täpsem otsing