Weroli eksjuht sai süüdistuse omastamises

07. august 2014, 17:13

Lõuna ringkonnaprokuratuur saatis kohtusse kriminaalasja, milles tänaseks pankrotis ASi Werol Tehased endist juhatuse liiget süüdistatakse omastamises.

ERRi uudisteportaali andmetel sai süüdistuse rapsikoogi ja rapsi toorõli omastamises ettevõtte kasuks ning kannatanutele ligi 718 000 euro suuruse kahju tekitamises Meelis Virro.

Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Kristina Kostina ütles ERRi uudisteportaalile, et süüdistuse kohaselt võttis Werol Tehased hoiule rapsikoogi, kuid ettevõtte üks toonastest juhatuse liikmetest andis töötajatele korralduse müüa kannatanule kuuluv rapsikook teistele klientidele.

"Kriminaalasja materjalidest selgub, et sellisel viisil omastas süüdistatav ASi Werol Tehased kasuks ligi 1500 tonni rapsikooki," märkis Kostina.

Lisaks esitati Virrole süüdistus ka selles, et ta andis töötajatele korralduse toota hoiul olevast toorõlist rafineeritud õli ja müüa see teistele klientidele. Süüdistuse kohaselt omastas ta aktsiaseltsi kasuks vähemalt 373 tonni rapsi toorõli.

Kohtuprotsess algab detsembris.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. August 2014, 17:14

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing