Äripäev • 13. veebruar 2018 • 1 min
Jaga lugu:

Enampakkumise võitnud ettevõtjal tõmmati vaip alt

Türi  Foto: Shutterstock

Türi ettevõte Jäätmeproff OÜ võitis vallavalitsuse enampakkumise kohalikule hoonele, misjärel vallavanem teatas, et hoonet talle siiski ei müüda, kirjutab Järva Teataja.

Türil pandi rahvasuus kolledžimajana tuntud Viljandi tänaval asuv hoone müüki alghinnaga 100 000 eurot ja ainsa pakkumise tegi Jäätmeproff OÜ omanik Silvar Algpeus – pakkumise hind oli 101 300 eurot, kirjutab Järva Teataja.

Algpeus selgitas, et seejärel teatas Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann talle telefonitsi, et hoonet talle ei müüda, vaid see läheb uuesti enampakkumisele. „Olin täiesti šokis, mis mõttes, kuidas vald saab oma ettevõtjaga niimoodi käituda,“ sõnas ta. Algpeus on oma õiguste kaitseks appi võtnud advokaadibüroo ja eelmisel nädalal potsatas Türi vallavolinike postkasti vaie.

Türi vallavolikogu esimees Andrus Eensoo on selgitanud, et kolledžihoone müüki peab läbi viima pikemalt ja laialdasemalt. „Nii volitasime vallavalitsust korraldama uuesti müügipakkumist, milles võtta arvesse volikogu uue koosseisu ettepanekuid. Kindlasti on oodatud uuesti pakkumist esitama ka Silvar Algpeus ja siis juba konkreetse äriplaaniga,“ lausus ta.

Loe pikemalt Järva Teatajast.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt