8. märts 2018 kell 3:13

Täna hommikuprogrammis: Armin Kõomägi

Armin Kõomägi  Foto: Tiit Blaat / Delfi / Ekspress Meedia

Täna hommikul kell 7 algavas Äripäeva raadio hommikuprogrammis on külas ärimees ja kirjanik Armin Kõomägi, kes räägib kuidas on äri- ja kultuurivaldkond omavahel seotud.

Külla tuleb ka teadlane Tarvo Vaarmets, kes kirjutas koos Tõnn Talpsepa ja Kristjan Liivamägiga Tallinna börsi põhjal teadusartikli, mis avaldati äsja mainekas ajakirjas.

Lisaks on Äripäeva raadio eetris täna kolm saadet.

11.00–12.00 “Kuum tool”. Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Helir-Valdor Seeder leiab, et uus tulumaksuvaba miinimumi arvestamise kord tuleb ära muuta. Peale selle räägib ta ebaõnnestunud aktsiisipoliitikast, välistööjõule piirangute seadmise vajalikkusest, maksurahust ja IRLi võimalustest riigikogu valimistel. Intervjueerib Aivar Hundimägi.

13.00–14.00 “Eetris on Ehitusuudised”. Eesti Betooniühingu tegevdirektor Toomas Vainola ja ASi Betoonimeister juhataja Kalle Suitslepp kinnitavad, et ehitussektor ei ole kindlasti üle kuumenenud. Juttu tuleb ka betoonitootmise spetsiifikast, betoontoodete ekspordist ja piiriülesest kaubandusest. Saadet juhib Äripäeva teemaveebi ehitusuudised.ee juht Lauri Leet.

15.00–16.00 “Kullafond”. 12. märtsini saab Äripäeva veebis esitada kandidaate parima juhi tiitlile. Sel puhul meenutame möödunud konkursse. 2017. aasta võitja, pikaaegne ABB Eesti juht Bo Henriksson räägib, kuidas aastakümneid tipus olla ja miks ta Indrek Neivelti enda ülemuseks sooviks. 2016. aasta parim juht Erkki Raasuke selgitab, kuidas saada osavamaks juhiks ja miks peaks selle poole püüdlema.

Hetkel kuum