Tühi hotellihoone on neelanud 120 miljonit

30. märts 2001, 08:19

Reval Hotelligrupi tuumikomanik Norra kinnisvaraarendusfirma Linstow International on asunud ette valmistama aasta tagasi Tallinna Maailmakaubanduskeskuselt soetatud ja juba 120 miljonit krooni nõudnud hotellihoone edasiarendamist, kirjutab Eesti Päevaleht.

Tänavu märtsi keskel suurendati WTCT Hotelli aktsiakapitali 30 miljonilt kroonilt ligi 53 miljonile kroonile, mis kinnitab Norra kinnisvaraarendaja tõsiseid plaane.

?Me ei ole veel jõudnud lõpuni mõelda, millal me WTCT hotelli ehitust alustame,? ütles Linstowi Oslo peakontorist hotellide direktor Astri Varmo Andresen. ?Otsuseni kulub umbes kuu, kuid ehitusplaanid on olemas.?

?Hotell on plaanis olnud juba pikka aega, kuid see ei ole ainuvõimalik variant. Kui keegi tuleb küsima büroopindu, siis me kaalume seda,? lisas Andresen. Tema sõnul ei alustata ehitustöid enne sügist, sest kokkulepped ehitajatega ning sellega seotud operatsioonid on aeganõudvad.

?Küllap sinna hotell tuleb, kuna see on juba algselt mõeldud selleks,? kinnitas tulevast hotelli ilmselt opereerima hakkava Reval Hotelligrupi juhatuse esimees Tarmo Sumberg. ?Kuid see kõik on omaniku Linstowi otsus, millest mina palju ei tea. Samuti ei tea ma, mitme tärniga hotell sellest tuleb.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing