ESSi kiirabi hakkab tööle Lasnamäel

27. aprill 2001, 08:15

Tallinna Lasnamäe piirkonna elanikke hakkab esmaspäeva õhtust teenindama kaks ESS Pääste kiirabibrigaadi, sügisel loodab turvafirma tööle panna ka kolmanda kiirabiauto, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Falck 112 kiirabi? kirja kandvad uued Mercedes-kiirabid sõidavad välja Osmussaare teelt ja hakkavad abistama Priisle, Iru ja Viimsi tee inimesi. Kõik väljakutsed saab ESSi kiirabi Tallinna ühisest häirekeskusest ning kuigi tegemist on erakiirabiga, ei küsi tohtrid aitamise eest raha.

?Igale autole on komplekteeritud neli meeskonda ja brigaadides on konkursi teel tööle võetud professionaalid,? rääkis ESS Eesti avalike suhete direktor Indrek Lindsalu. Kui vajalikuks peetakse, on firma Lindsalu sõnul sügisest lisaks valmis tööle panema veel ühe kiirabiauto.

Tallinna abilinnapea Ants Leemetsa sõnul on ESSi kiirabid esimene märk Tallinna-Harju ühtsest kiirabisüsteemist, mille loomine lõppeb esialgsel hinnangul järgmise aasta jooksul.

Järgmiseks suveks tahab linnavalitsus Tallinna kiirabi uuendada nii, et inimesi ei teenindaks enam ühtegi üle viie aasta vanuse kiirabiauto.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing