ET: meie hind on kulupõhine

18. mai 2001, 16:29

on jätkuvalt seisukohal, et võrgusisese kõne hind vahemikus 14?34 senti baashinna järgi on kulupõhine, ütles ASi Eesti Telefon pressiesindaja Anu Vahtra konkurentsiameti tehtud protokolli kommenteerides.

'Tariifide rakendamisel on Eesti Telefon täitnud telekommunikatsiooniseaduse nõudeid, mis kohustavad olulise turujõuga ettevõtet kehtestama teenustele kulupõhised hinnad ja mitte ristsubsideerima teenuseid,' ütles Vahtra.

'Eesti Telefoni kuluarvestussüsteemi õigsust on auditeerinud rahvusvaheliselt tunnustatud audiitorfirma KPMG ja selle aluseid pole vaidlustanud ka Sideamet. Seetõttu ei saa Eesti Telefon nõustuda konkurentsiameti ettekirjutusega ja vaidlustab ettekirjutuse ja protokolli kohtus,' lisas Vahtra.

Vahtra sõnas, et lisaks baashinnale on Eesti Telefon toonud turule ka mitmeid sooduspakette, kus võrgusisese kõneminuti hind on baashinnast odavam. Kõneboonuste paketis on võrgusisese kõneminuti hind 12?29 senti minut ja Äripaketis 28 senti minut.

'Riigisisese ja kohaliku kõne tariifide ühtlustamine aitas kaasa kõneturu avanemisele, sest Eesti Telefoni uuest tariifistruktuurist teatamise järel on ka uued telefonioperaatorid alustanud kõneteenuse pakkumist,' ütles Vahtra.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing