Reformierakond otsustab Mõisa jätkamise homme

21. mai 2001, 15:36

Reformierakonna Tallinna piirkond otsustab homme keskpäevaks, kas lükata koalitsioonitüli lahendamine edasi sügisele ja hääletada linnapea Jüri Mõisa umbusalduskontrollil volikogus linnapea poolt, kirjutab EPL Online.

?Me ei ole veel otsust teinud ja minust oleks vale oma arvamus enne ajakirjandusele kui erakonnakaaslastele välja öelda,? ütles reformierakondlasest volikogu esimees Rein Voog.

Reformierakond arutab võimutüli klaarimise edasilükkamist homme hommikul, et otsus kell 16.30 ka koalitsiooninõukogus teatavaks teha.

Isamaaliit tegi venelaste idee peale Reformierakonnale möödunud nädalal ettepaneku tüli külmutada ja lükata linnapea Jüri Mõisa ametipositsiooni muutmine või umbusaldamine sügisesse. Isamaaliidu Tallinna piirkonna esimees abilinnapea Liisa Pakosta põhjendas ettepanekut võimalusega anda Reformierakonnale aega mõistus jälle pähe võtta.

Refomierakonna volikogu fraktsiooni esimees Maret Maripuu pidas umbusaldusavaldusel Mõisa poolt hääletamist või moratooriumi väljakuulutamist mõttetuks.

Reformierakonna fraktsioonist ei andnud möödunud neljapäeval linnapea vastu algatatud umbusaldusavaldusele allkirja vaid Jüri Mõisa eksabikaasa Tiina Mõis ja Maripuu sõnul tal oma otsust põhjendada ei palutud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing