Interneti- ja tollioksjoni korraldajad alustasid koostööd

18. juuli 2001, 13:14

Internetioksjonite korraldaja OSTA.EE ja tollioksjoni korraldaja DDP Est sõlmisid koostöölepingu, mille alusel toimub Eesti Tolliameti poolt enampakkumisele suunatud kaupade müük elektooniliselt oksjonipidaja OSTA.EE vahendusel aadressil www.osta.ee, kirjutatakse pressiteates.

DDP Est juhatuse liikme Eno Saare sõnul on koostöö eesmärk muuta tollioksjonid innovatiivsemaks, avatumaks, veelgi läbipaistvamaks ja laiahaardelisemaks, kus kaubaga tutvumine ja oksjonil osalemine on tehtud võimalikuks ja võrdseks kõigile huvilistele üle Eesti, samuti ka naaberriikides.

Esimene tollioksjoni voor avati juba täna ja kestab kuni 01.augustini 2001.
Esmaselt on Tolliameti poolt oksjonile suunatud kerget kütteõli, Gruusia Brandyt, parfüüme, mobiiltelefone, fotoaparaate jms, mis olid kogunenud tolliladudesse kahe ja poole aastasest pausist tollioksjonite korraldamisel.

DDP Est OÜ on tollimaaklerfirma, kes võitis käesoleva aasta alguses Tolliameti poolt välja kuulutatud avaliku riigihanke tollioksjonite korraldamiseks.

Osta.ee on Eesti suurim internetioksjoni süsteem, millel on ligi 20 000 registeerunud osalejat. Kokku on läbi OSTA.EE toimunud juba üle 130 000 erineva oksjoni. Oksjonisüsteemid on avatud ka Lätis, Leedus ja Venemaal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing