Toiduliidu liikmed kohtuvad kaupmeestega, analüüsivad kaubanduse arengut

Inno Tähismaa 28. november 2001, 10:13

Tänasel Eesti Toiduainetööstuse Liidu (ETL) juhatuse koosolekul on põhiteemaks toiduainete kaubanduse arengute analüüsimine.

Toiduliidu kutsel võtavad koosolekust osa Kaupmeeste Liidu juhid ning suuremate kaubandusettevõtete esindajad.

Eesti Toiduainetööstuse Liidu tegevdirektor Helve Remmeli sõnul omab suurte kaubanduskettide müügipoliitika järjest kasvavat mõju toiduainetööstuse ettevõtete turundustegevusele.

?Toiduainetööstused on väga huvitatud, milliseid arenguid kaupmehed lähiaastateks nii kohalikul kui rahvusvahelistel turgudel prognoosivad. Meie huvi on teada saada, kui kõrgeks hindavad kaupmehed kohalike toiduainete konkurentsivõimet. Peaksime üheskoos silmas pidama, et eestlaste maitse-eelistused kuuluvad ikkagi kodumaistele toodetele,? ütles Remmel.

Koosolekust võtavad osa Kaupmeeste Liidu juhatuse esimees Peeter Raudsepp ja tegevdirektor Marika Merilai. Kaubandusettevõtteid esindavad Liisi Jauho (Prisma), Kuido Kundla (Smarten), Olev Mäll (Keila Tarbijate Kooperatiiv), Urmo Valner (A-Selver) ja Jaan Marjundi (ETK).

Eesti Toiduainetööstuse Liit on 1993. aastal asutatud toiduainetööstuse ettevõtteid ja erialaliite esindav katusorganisatsioon. Hetkel kuulub ETLi 27 ettevõtet või erialaliitu ning 2 partnerorganisatsiooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing