SN Brussels Airlines ja Virgin Express lähevad ühise brändi alla

Gert D. Hankewitz 03. aprill 2006, 13:01

SN Brussels Airlines ja Virgin Expressi omanikfirma SN Airholdingu nõukoguotsustas, et tulevikus lähevad firmad ühise brändi alla.

2005. aasta aprillis sai SN Brussels Airlines’i ja Virgin Express’i ühiseks omanikuks SN Airholding. Sellest alates on kaks lennufirmat teinud koostööd säilitades erinevad brändid ja tooted.

30. märtsil 2006 kinnitas SN Airholding Belgia suurima lennundusgrupi strateegilise arenguplaani, kus otsustati, et lähitulevikus viiakse kaks lennufirmat ühise brändi alla. Baseerudes laiaulatuslikule üle 5000 klienti haaranud turu-uuringule, hakkab uus lennufirma pakkuma kahte toodet- baastoodet hinnatundlikule kliendile ja lisaväärtustega toodet ajatundlikule kliendile.

Olemasolev liinivõrk teeb läbi optimeerimise, kusjuures Euroopa suured majanduskeskused saavad enam tähelepanu kui varem. Suurendatakse kesk- ja kauglendudeks sobivat lennukiparki. See võimaldab avada kauglende lisaks Aafrikale ka kujale. Uue lennufirma kodubaasiks jääb Brüsseli lennujaam.
Piletimüüki teostatakse tulevikus nii läbi reisibüroode kui otsekanalite. Plaanis on lisainvesteeringud otsemüügikanalite arendusse ning sidemetesse reisibüroodega.
Kaks meeskonda liidetakse üheks ning selle juhiks saab Neil Burrows. Elluviimine algab kohe ning kahe lennufirma töötajad kolivad peatselt ühe katuse alla.

Eelmisel aastal lendas SN Brussels Airlines’i ja Virgin Express’iga kokku üle 5 miljoni reisija. Keskmine täituvus Virgin Expressi lendudel tõusis nelja protsendipunkti võrra 79,8%-ni ning SN Brussels Airlines’i lendudel kolme protsendipunkti võrra 61%-ni.

2005. aastal oli SN Airholding Group’i käive 946 miljonit eurot ning kasum 12 miljonit eurot (konsolideeritud tulemus).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing