Loksa metanoolitragöödias suri viies inimene

20. oktoober 2006, 13:19

Täna suri Loksal kõlbmatu vedeliku
tarvitamise tõttu viies inimene, teatas Vikerraadio.

Viimasel nädalal on Loksa linnas esinenud viis surmajuhtumit, mis võivad olla seotud joogiks kõlbmatu vedeliku tarvitamisega. Esialgsetel andmetel võib tegemist olla metanooliga, teatas Põhja Politseiprefektuur.

Politsei hoiatab tundmatu päritoluga vedelike tarvitamise eest.

Politsei soovitab hoiduda tundmatu päritoluga vedelike tarvitamisest. Alates 16. oktoobrist on hukkunud Vladislav (s. 1959), Helja (s. 1949), Kaupo (s. 1976) ja Guido (s. 1958). Haiglaravil viibib Vassili (s. 1941).

Esialgsetel andmetel on tegemist asotsiaalse eluviisiga inimestega. 28. septembril leiti Loksa linnast 1962. aastal sündinud Sergei surnukeha, kelle surma põhjuseks võib samuti olla joogiks kõlbmatu vedeliku tarvitamine. Põhja Politseiprefektuuri isikuvastaste kuritegude talituse vanemkomissar Priit Pärkna soovitab hoiduda joogiks kõlbmatute või tundmatu päritoluga vedelike tarvitamisest.

"N.ö nurgatagustest müügikohtadest ostetud piiritusjoogid või muud vedelikud võivad ohustada tarvitaja tervist või põhjustada surma," ütles vanemkomissar. Praegu on selgitamisel, kas tegemist võib olla metanooliga. Politsei kontrollib, kas juhtumid on omavahel seotud ning selgitab aine võimalikku päritolu.Juhtunu asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus Karistusseadustiku § 117 tunnustel, mis käsitleb surma põhjustamist ettevaatamatusest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. October 2006, 16:17
Otsi:

Ava täpsem otsing