Fortum võib hakata elektri jaemüügiturul laienema

21. detsember 2011, 00:00

Fortum Elekter ASi juhi Märt Jemmeri sõnul võib peagi nime vahetav elektrimüüja püüda enne 2013. aasta saabumist ja elektrituru täielikku avanemist jaemüügiturul uusi kliente haarata.

Fortum müüs Eestis asuva tütarettevõtte Fortum Elekter ASi ettevõttele Imatra Seudun Sähkö. Samal ajal loobub Fortum osalusest Imatra Seudun Sähkös. Omandus- ja juhtimisõigus läheb Fortumilt üle Imatra Seudun Sähköle aastavahetusel.

Küsimustele vastab äsja omanikku vahetanud Fortum Elektri juht Märt Jemmer.

Kui palju Fortum Elektril ostuhuvilisi oli? Ostjat otsiti kontserni tasandil, meie sellega ei tegelenud. Seetõttu ei oska ka öelda, kui palju huvilisi oli. Põhimõtteliselt tuli kontserni otsus müüa Fortum Elekter sellest, et keskendutakse rohkem oma ärile Põhjamaades.

Mis Fortum Elektri klientide jaoks omanikuvahetusest muutub? Põhimõtteliselt ei muutu midagi, teenindame kliente edasi.

Kas eeloleval aastal on oodata Fortum Elektri aktiivset laienemist? Täpset strateegiat paigas veel ei ole, aga laienemine elektrimüügiturul on võimalik. Tuleva aasta alguses kohtume uute omanikega, et plaane paika panema hakata.

Mis saab ettevõtte praegustest töötajatest? Töötajatega ei juhtu midagi, nad töötavad edasi.

Kas jätkate Fortum Elektri juhina? Praegustel andmetel jah, muudatustest pole midagi kuulda olnud.

Mis nime Fortum Elekter kandma hakkab? Meil on olemas uue nime variandid, aga jaanuaris tuleb kokku üldkoosolek ja valib, mis ettevõtte nimeks saab. Siis anname ka kohe teada.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    11. December 2012, 13:08
    Otsi:

    Ava täpsem otsing