Aeglase netiga saab töötada

Enn Heinsoo 11. mai 2006, 00:00

Mahupõhise hinnaga või aeglase interneti kasutamisel tasub nii veebilehitseja kui ka muu tarkvara häälestada võimalikult vähe alla laadima.

Esmalt tuleks veebilehitseja seadistada pilte ja helisid mitte esitama, kuna need moodustavad tihti lehekülgede põhimahu.

Kui te kasutate Internet Explorerit, siis avage programm, ülevalt menüüribalt vajutage valikule "tools" ning ilmuvast rippmenüüst "Internet Options".

Ette tuleb aken, kust valige leht nimega "Advanced". Nüüd on ees vahekaart, kus on mitmeid seadeid. Kerides selles aknas allapoole, leiate alajaotuse "Multimedia", kus võite linnukesed eest ära võtta seadetel "Show Pictures", "Play sounds in web pages", "Play videos in web pages" ja "Play animations in web pages".

Nüüd aga tekib veebis surfates olukord, kus näiteks sisselogimisnupu asemel on pisike tühi kast. Sel juhul saab vajalikud pildid nähtavale tuua, kui vajutada sinna, kus peaks olema pilt, parema hiirenupuga ning valida rippmenüüst "show picture". Sarnasest kohast leiab vastavad seaded ka Mozilla Firefoxi või Opera lehitseja kasutaja.

Kui soovite seadeid taastada, siis otsige uuesti üles kõik kohad, kust te linnukesed ära võtsite, ja pange need tagasi. Kui tekib muresid või küsimusi, siis leiab abi kindlasti ka programmi spikrist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing