Tähelepanu, valmis olla, start!

Christel Karits 02. juuni 2006, 00:00

Nüüd siis läheb lahti. Jooks suveüritustele. Sest kui sind pole mõnel õigel kontserdil või etendusel olnud, siis teadagi mis.

Viimastel päevadel on mu arvuti postkast pidevalt umbes ja telefon ragisema hakanud, surve saabuvate sündmuste kajastamiseks on niivõrd võimas. Andku korraldajad mulle selle ülestunnistuse pärast andeks.

Nii pole ime, et ka publik võib pea kaotada ja niiviisi hoopiski väljaminemisest loobuda, sest silme eest lööb kirjuks. Tahaks kõike, aga seda mõistagi ei jõua. Algavatel suvekuudel püüame teid eelkõige kursis hoida suuremate vabaõhuüritustega ning peagi ilmuvas suve eriväljaandes etendused lausa ära kaardistada, et oleks lihtsam näiteks puhkuseaegne kultuurimatk ette võtta ja varakult hotelli või turismitalu kohad broneerida. Nagu kuulda, on Tallinn ja Pärnu selleks suveks külaliste majutuslimiidi peaaegu ületanud.

Maitsed on erinevad ja ühist reeglit polegi. Sel nädalal julgen aga soovitada kindla peale kuldset korvpallikohtumist Saku suurhallis ja täna Vanemuises esietenduvat muusikali "Chess". Mõlema kvaliteet on eelnevate saavutustega tagatud.

Kes plaanivad Pärnusse sõita, võiksid leida aega uue kunsti muuseumi külastamiseks, kus läinud nädalavahetusel avati traditsiooniline rahvusvaheline aktinäitus "Mees ja naine".

Kultuuripealinna tiitli pärast võidelnud Tallinn ja Tartu aga näikse rinda edasi pistvat. Kui pealinnas toimuvad nädalavahetusel

25. vanalinnapäevad, siis kutsub ülikoolilinn niisamuti enda juurde vana aja hõngu nautima. Polegi paha mõte, kui ainult ilma oleks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:39
    Otsi:

    Ava täpsem otsing