Siim Sultson • 20. mai 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Eesti Sisearhitektide Liit jagas välja viis aastapreemiat

Klubis 360o toimunud auhindade jagamisel anti üle viis preemiat, mis valiti välja 32 konkursile tähtajaks laekunud töö hulgast.

Eesti Sisearhitektide Liidu juhatuse esimehe Priit Põldme sõnul laekus selle aasta konkursile märkimisväärselt palju ühiskondlike ning ajalooliste hoonete sisekujunduste projekte. Kõrvuti restoranide ja vabaajakeskustega on enam hinda tõusmas kvaliteetne sisekujundus ka lasteasutustes.

Peale preemiate kätteandmise esitleti tseremoonial parimate konkursile laekunud objektide põhjal koostatud raamatut "Ruumipilt 2007", mis on järjekorras juba neljas.

Paralleelselt näitab sisearhitektide liit Arhitektuuri ja Disaini galeriis fotovormis näitust žürii valitud 22 nominendi tööst. Näitus jääb avatuks kuni 25. maini.

Tänavune Eesti Sisearhitektide Liidu korraldatud auhinnatseremoonia, mille traditsioon sai alguse juba 1977. aastal, oli juba kolmekümne esimene.

Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia žüriisse kuulusid žürii esimees sisearhitekt Jan-Joonas Graps-Grafs, sisearhitektid Hannes Praks ja Maarja Valk-Falk, arhitektid Ott Kadarik ja Andres Põime, arhitektuuriteoreetik Triin Tõrs-Ojari ning preemiafondi esindaja insener Jüri Lukas.

Aastapreemia auhinnafond oli 100 000 krooni, mis jagati täpselt viieks.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt