Eesti Sisearhitektide Liit jagas välja viis aastapreemiat

Siim Sultson 21. mai 2008, 00:00

Klubis 360o toimunud auhindade jagamisel anti üle viis preemiat, mis valiti välja 32 konkursile tähtajaks laekunud töö hulgast.

Eesti Sisearhitektide Liidu juhatuse esimehe Priit Põldme sõnul laekus selle aasta konkursile märkimisväärselt palju ühiskondlike ning ajalooliste hoonete sisekujunduste projekte. Kõrvuti restoranide ja vabaajakeskustega on enam hinda tõusmas kvaliteetne sisekujundus ka lasteasutustes.

Peale preemiate kätteandmise esitleti tseremoonial parimate konkursile laekunud objektide põhjal koostatud raamatut "Ruumipilt 2007", mis on järjekorras juba neljas.

Paralleelselt näitab sisearhitektide liit Arhitektuuri ja Disaini galeriis fotovormis näitust žürii valitud 22 nominendi tööst. Näitus jääb avatuks kuni 25. maini.

Tänavune Eesti Sisearhitektide Liidu korraldatud auhinnatseremoonia, mille traditsioon sai alguse juba 1977. aastal, oli juba kolmekümne esimene.

Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia žüriisse kuulusid žürii esimees sisearhitekt Jan-Joonas Graps-Grafs, sisearhitektid Hannes Praks ja Maarja Valk-Falk, arhitektid Ott Kadarik ja Andres Põime, arhitektuuriteoreetik Triin Tõrs-Ojari ning preemiafondi esindaja insener Jüri Lukas.

Aastapreemia auhinnafond oli 100 000 krooni, mis jagati täpselt viieks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:33

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing