Äripäev • 25. märts 2019 kell 15:54

Põlenud Volta Loftid on taastatud

Endoveri arendatud elu- ja ärihoone Volta Loftid, mis 2018. aasta suvel põlengus kannatada sai, on taastatud ning BTA Kindlustus on lõpetanud kindlustusjuhtumi menetluse. Ekspertide hinnangul on hoone kvaliteetselt taastatud ning esimesed elanikud on hoonesse sisse kolinud, teatas kindlustusselts pressiteates.

Mullu suvel põlenud luksuselamu Volta Loftid on korda tehtud ja esimesed elanikud sisse kolinud.  Foto: Andras Kralla

BTA Kindlustus ja kindlustusvõtja OÜ Metropoli Ehitus on jõudnud kokkuleppele hoonele 7. juunil 2018 põlengu käigus tekkinud kahjude suuruse ja hüvitamise tingimuse osas. Kogu kahjukäsitluse käigus on BTA hüvitanud kindlustusvõtjale kõik õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud kulud.

Hoone sai alates mitte kahjustada saanud põhikonstruktsioonidest täielikult uuesti üles ehitatud.

Volta Loftid on 2018. aasta lõpus valminud industriaalse arhitektuuriga eksklusiivne elu- ja ärihoone. Hoone esimesel korrusel asub parkla, restoranipind ning Volta Kvartali müügigalerii. Volta Loftid on teine kvartalis valminud hoone ning Endover jätkab lähiaastatel kvartalisse täiendavate elu- ja äripindadega mahtude rajamist.

Tänaseks on 70 protsenti Volta Loftide korteritest müüdud. Ükski hoonesse enne põlengut kodu ostnu tehingust ei taganenud.

Hetkel kuum