Märt Belkin • 26. september 2017 kell 9:13

Nordica teatas uued suvesihtkohad

Nordica lennuk.  Foto: Postimees/Scanpix

Riiklik lennufirma Nordica hakkab järgmisest suvehooajast lendama Rumeeniasse Constanta kuurortlinna ning Makedoonia suvituslinna Ohridisse.

Constanta on üks riigi vanimaid linnu ja Rumeenia suurim sadamalinn, mis on asutatud 600. aasta paiku. See asub Musta mere puhkusekuurortide piirkonnas. Seejuures on sihtkoht vaid 65 kilomeetri kaugusel Bulgaaria piirist.

Nordica hakkab linna lendama 16. juunist 29. septembrini, teatas firma. Esialgu toimuvad lennud laupäeviti, 27. juunist lisandub kolmapäevane lend. Lend kestab kaks ja pool tundi ning pileti hind algab 89,90 eurost.

Rumeenia suursaadik Mihaela Camarasan ütles pressiteates, et otselend Rumeenia rannikule on väga hea uudis ning peaks olema kahe riigi tihedama turismi- ja majanduskoostöö alus.

Teine uus sihtkoht, Makedoonia populaarseim kuurortlinn Ohrid asub samanimelise järve kaldal ning kuulub UNESCO maailmapärandi nimekirja. Linn on Kreeka ning ka Albaania piiri lähedal.

Nordica lendab Ohridisse kord nädalas perioodil 1. juunist 14. septembrini. Pileti hind on alates 99.90 eurot ja lend kestab 3 tundi.

Lennufirma teatel on lõppeval hooajal Nordica suveliinid väga populaarsed olnud. Kõige enam reisijaid on Spliti ja Odessa liinil, ent Nice ja Rijeka on tihedalt kannul. Sel suvel teenindab Nordica neil liinidel üle 20 000 reisija.

Hetkel kuum