14. märts 2018 kell 5:00

Sinu pulmapäeva jäädvustused loob Photobooth Estonia

Foto: Photobooth Estonia

Tavapäraselt juhtub pulmades nii, et pulmatort süüakse ära, pruutkleidi värv tuhmub ajaga kapis, ülikond jääb iga aastaga millegipärast üha kitsamaks, aga aeg jääb seisma pulmafotodel ja videoülesvõtetel, kuhu on sisse pikitud ka droonilende üle tseremoonia- ja peokoha.

Tiia TambergIntervjueerijawww.sydamemaja.eewww.facebook.com/Sydamemaja.ee

Just fotodel on imepärane omadus keerata aega tagasi ning aidata seeläbi abielupaaril meenutada imelisi hetki ühest elu kõrghetkest – pulmapäevast.

Üht pulmapeo jäädvustamise võimalust pakub Photobooth Estonia, kes aitab luua värvikaid fotosid elu eredaimast sündmusest. Mis peamine, photobooth estonia pakub oma teenust üle kogu Eesti ja vajadusel ka lähiriikides.

Äripäeva Pulmaleht intervjueerib täna Eesti pulmamaastikul juba kaheksa-aastase kogemusega edukalt tegutseva Photobooth Estonia juhti Taavi Kottiset.

See ei ole küll täna enam uudne, aga kuna igal aastal on uued noorpaarid küsimuse ees, kuidas jäädvustada parimal ja lõbusaimal moel oma pulmapidu, siis tutvustame täna neid võimalusi. Sina pakud kiirteenust, kus fotod saab kohe peol kätte?

Lisaks sellele, et peol on koos sõpradega fotosid ülilõbus teha, saab pildid loetud sekundite jooksul paberile väljatrükitult kätte ja nii on hea toredaid hetki veel aastakümneid hiljemgi meenutada.

Kõik väljatrükid saavad ka omanäolise kujunduse ja nii on hiljem pilti vaadates kohe näha, millisel suurepärasel sündmusel see kunagi tehtud sai.

Tänapäeval on meil kõik digitaalne, seega võivad nii telefoniga tehtud kui ka profifotograafi fotod jääda failidena arvutitesse, aga Photobooth Estonia abiga saab pildid kätte kiirelt reaalajas, pulmapeol.

Minu meelest on see päris tore võimalus keset peomelu saada fotona kätte kohene hetkeemotsioon.

Nii see tõesti on, et Photobooth Estonia pakutavate seadmetega tehtud pildid trükitakse kohe paberile ja neid saab jagada päriselt sõpradega suheldes, mitte ainult sotsiaalmeedias. Trükitud pildid leiavad tee inimeste rahakottide vahele, töölaudadele, autodesse, külmkapi uksele ja mujalegi.

Siin on veel lisavõimalusedki täitsa olemas, sest pildid salvestuvad ka digitaalselt ja neid saab soovi korral hiljem uuesti trükkida või siis internetis jagada.

Magic Mirror  Foto: Photobooth Estonia

Photobooth Estonia pakutavad fotolahendused

Mobiilne automaatpildistaja FotoBOX – professionaalse kaamera, stuudiovalgustuse ja puutetundliku ekraaniga varustatud photobooth, mida saab kasutada nii avatud lahendusena kui ka saab tõmmata ette eesriide privaatsemaks fotosessiooniks. Meie pakutavad kabiinid on soliidsed ja võtavad vähe ruumi.

Uus ja Eestis täiesti ainulaadne Magic Mirror ehk maagiline peegel, mis pakub kindlasti elevust sündmustel igas vanuses osalejatele.Samuti on tegemist väga hea sisustuselemendiga igasse Interjööri. 

Hashtag Print seadmed, millega on võimalik panna inimesed oma peost rääkima lisades fotodele ka personaalse #hashtagi. Sealjuures on sündmuse jäädvustajateks juba kõik teie külalised.

PhotoBooth Treiler – Haagisesse ehitatud FotoBOX, mis sobib ideaalselt taludes, küünides või vabas õhus korraldatavatele sündmustele.

FotoPRINT – Täiesti uus lahendus, kus kõik külalised saavad peopaigas välja trükkida kas või enda telefonidega pulmast tehtud pilte ja need kleepida näiteks külalisteraamatusse.

Sinu firma teenusteportfell erinevate fotolahenduste osas on täitsa rikkalik. Palun tutvusta neid lähemalt?

Siinkohal võin julgelt öelda, et valikuid on päris mitmeid ja ikka selleks, et iga noorpaar saaks valida oma pulmapeole just selle parima jäädvustusviisi.

Photobooth Estonia pakub viit erinevat fotolahendust (vt kõrvallugu), kuid alati on võimalik meilt tellida ka erilahendusi just teie soovidest lähtuvalt.

Kuidas need fotolahendused ikkagi töötavad, sest ehk nii mõnelgi Pulmalehte lugeval noorpaaril pole õnnestunud nendega kokku puutuda?

Kasutuse kohapealt on kõik iseenesest väga lihtne. Kõik seadmed on varustatud puuteekraanidega ning aparaatide kasutamiseks vajalikud juhised kuvatakse kliendile kas eesti, inglise ja/või vene keeles. Pärast iga fotosessiooni trükitakse valitud piltide kogus välja loetud sekundite jooksul.

Tundub ülimugavalt lihtne teenus.

Tegelikkus on isegi veelgi lihtsam, selles peab aga ise veenduma. Photoboothid ja Magic Mirrorid on suurepäraseks meelelahutuseks pulmapidudele, aga ka mistahes sündmustele suurematest ja väiksematest firmapidudest tooteesitluste ja teenuse tutvustusteni välja.

Koostöös kliendiga leiame alati parima lahenduse, olgu sündmusel siis kolm või suisa tuhat inimest. Rõõmsad emotsioonid on tagatud mis tahes vanuses külalistele!

FotoBOX/PhotoBooth  Foto: Photobooth Estonia

Sul on ka tore teadaanne 2018. ja 2019 aasta noorpaaridele.

Kutsume 2018. ja 2019. aasta noorpaare meiega kohtuma suurele Pulmamessile Tallinna lauluväljakul 17. novembril.

Lähtume pakkumisi tehes alati iga sündmuse eripärast ja leiame koostöös tellijaga neile parima lahenduse.

Kuidas Photobooth Estonia töödega tutvuda?

Vaadake kindlasti meie kodulehte www.photobooth.ee või leidke meid üles Facebookis või Instagramis.

Olen alati valmis vastama tekkinud küsimustele ka telefoni teel: +372 56 489 229.

Hetkel kuum